נולדתי בירושלים באמצע שנות החמישים, דור שלישי. סבא וסבתא היו אנשי העלייה השנייה שהתיישבו בירושלים בראשית העשור השני למאה הקודמת. אחרי מלחמת העולם הראשונה הם היו בין המשפחות הראשונות שרכשו מגרש בשכונת רחביה ובנו את ביתם שנחנך ב-1924. אבי, איתן, היה הילד הראשון ברחביה והוא גדל כצבר, פעיל בתנועת נוער, שהלך מאוחר יותר לקיבוץ, וכמו רוב בני דורו עזב את הקיבוץ וחזר לירושלים. אימי, עדית, גדלה בארצות הברית והגיעה לישראל כחצי שנה אחרי תום מלחמת העצמאות, שם היא פגשה את אבי. הם הקימו את ביתם בקומה מעל בית הסבא והסבתא, ברחביה.

אני נולדתי לתוך מדינת ישראל הצעירה. החינוך שלי היה ציוני, חילוני, ממוקד הגשמה והתגייסות למען המדינה החדשה. למדתי בגימנסיה רחביה, והייתי פעיל בצופים. בסוף התיכון הצטרפתי לשנת שירות במסגרת של גרעין "רעים" של הצופים בירוחם. מיד לאחר מכן התגייסתי לחיל האוויר והפכתי לטייס מסוקים. במהלך השירות פגשתי את נעמה, שגדלה בניו יורק ותוך מספר שנים התחלנו בהקמת משפחה.

 

הקריירה המקצועית שלי הובילה אותי לפעילות חינוכית בתחום של חיזוק הקשרים בין ישראל ותפוצות. נמשכתי לעולם הזה, ליצירת החיבורים, לבניית גשרים חוצי-ארצות ותרבויות לעיסוק בזהות יהודית עכשווית. בתוך כך, יצאנו בשנות ה-90 לניו יורק ללימודי תואר שלישי. לאחר סיום הדוקטורט מילאתי שורה של תפקידים בכירים בעולם החינוך היהודי הבינלאומי, ביניהם: מנכ"ל מרכז המיפגשים ע"ש צ'רלס ברונפמן, מנהל חטיבת התכניות במחלקה לחינוך של הסוכנות היהודית ומנכ"ל פרויקט מסע. 

בעשרים השנים האחרונות התחלתי במקביל לפעילותי המקצועית להיות פעיל קהילתי בירושלים. הצטרפתי להנהלת מינהל קהילתי גינות העיר, ומאוחר יותר התמניתי ליו"ר המינהל. לפני מספר שנים הקמנו את קואליציית ירו-שלם, הפועלת לחיזוק הפלורליזם בירושלים, ואני ממובילי המיזם הזה. ירושלים הפכה להיות לא רק מקום מגורים, אלא גם כר פורה לאקטיביזם. לפני ארבע שנים הוספתי לתפריט גם לימודי ערבית, חלק מן השאיפה להכיר את כל מי שחי בעיר הזו. 

לאחרונה השלמתי את כתיבת הספר "שפויה בחלומה – גאות ושפל ב-50 שנות איחוד ירושלים". הספר מספר את הסיפור של ירושלים במבט אישי, ובשילוב הביוגרפיה שלי.